KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9111182
nr 911 1182
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Kyrkstöt, osignerad, motivet: 14x10
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:57:37
14/9 11:53:33
15/9 16:54:14
1.000 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn